EBSO Pazar Yeri
KADINLAR BİRLİĞİMİZ SALİHLİ TSO KADINLAR BİRLİĞİ'Nİ ZİYARET ETTİ

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Kadınlar Birliği’nin 14 Aralıkta 2011 tarihinde Odamıza  düzenledikleri ziyaret sonrasında, 30 Ocak 2012 tarihinde Vakfımız Kadınlar Birliği üyeleri, yeni kurulan Salihli Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üye ve üye eşlerinden oluşan Salihli TSO Kadınlar Birliği’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.     

Salihli TSO binasında Kadınlar Birliği Başkanı Dilek Gür, Başkan yardımcıları Hikmet Körezli, Benay Oral ve yönetim kurulu üyeleri ile üye eşlerinin de bulunduğu kalabalık bir grup tarafından karşılanan EBSO Vakfı Kadınlar Birliği, 14 kişiden oluşan kalabalık bir grupla Salihli’ye ziyaret düzenlediler.

Salihli TSO’ da yapılan toplantıda konuşan başkan Dilek Gür; EBSO Vakfı Kadınlar Birliği’ni ağırlamaktan çok mutluyuz, ziyaretinizle bizi şereflendirdiniz. Salihlimize hoş geldiniz” dedi.

Salihli, çevre ilçeler ile Salihli TSO'nun ve Kadınlar Birliğinin kuruluşu, amaçları ve çalışmaları hakkında bilgi verildi.  Karşılıklı tanışmanın ardından, “Altın Şehir Salihli” isimli sinevizyon gösterisi izlendi. TSO'nun aylık dergisi Salihli Vizyon hediye edildi. Konuklara Salihli Belediye Başkanı Mustafa Uğur Okay tarafından gönderilen, Salihli Belediyesi Kültür Yayınları tarafından hazırlanan kitap ve dergilerden oluşan tanıtım paketleri sunuldu

EBSO Vakfı Kadınlar Birliği Başkanı Hülya Kuloğlu ise; “Salihli TSO yeni kurulan bir birlik hayırlı olsun. Biz EBSO Vakfı Kadınlar Birliği olarak 13 yıldır faaliyet göstermekteyiz. Birlik olarak sanatsal faaliyetlere önem veriyoruz. Birliğimizin Tiyatro grubu ve müzik topluluğu bulunmaktadır. Sizleri de çalışmalarımızda görmek isteriz. Salihli TSO Kadınlar Birliği ve EBSO Kadınlar Birliği olarak birbirimize destek olalım ” dedi. Birliğin çalışmaları hakkında bilgi verdi ve Başkan Dilek Gür’e taş üzerine ebru sanatı uygulanmış olan el yapımı plaket sundu.

Salihli TSO’da ki toplantının ardından Salihli TSO Kadınlar Birliği, EBSO Vakfı Kadınlar Birliği’ne Değirmen  Restaurant’ ta Salihli odun köftesini tattırdı. Daha sonra Kurşunlu Kaplıcalarındaki turun ardından Vakfımız Kadınlar Birliği Salihli'den ayrıldı.

 

 

 

 

 

 

 Site içi arama
EBSOV - Online Bağıs
EBSOV - Foto Albümü
 
 
  Kullanıcı Adı
  Şifre
 
 
 
Duyurular
Duyurular
GÜNCEL HABERLER
Etkinlikler
 
 
 
 
<< MAYIS 2020 >>
PztSalıÇrşPrşCmCtsPzr
010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Site Haritası     

Ege Bölgesi Sanayi Odası Vakfı
Cumhuriyet Bulvarı No:63 İZMİR
Tel : +90 232 455 29 69 - Faks : +90 232 483 99 37
vakif@ebso.org.tr - www.ebsov.org.tr

Ege Bölgesi Sanayi OdasıTürkiye Odalar ve Borsalar Birliğiİzmir'in Girişimci KadınlarıABİGEM İzmir

 

 


Mobil Ödeme Bahis - enes batur gerçek kahraman full izle - family guy izle - Recep İvedik 6 izle - iss pyaar ko kya naam doon izle - the office izle