EBSO Pazar Yeri
EBSOV KADINLAR BİRLİĞİ BURSİYER TOPLANTISI VE GARDROP PROJESİ

 

Ege Bölgesi Sanayi Odası Vakfı (EBSOV) bünyesinde faaliyet gösteren ve EBSO Meclis Üyesi sanayicilerin eşlerinden oluşan Kadınlar Birliği, vakfın burs verdiği öğrencilerle bir araya geldi.  

 

EBSOV Kadınlar Birliği tarafından 10 Mart 2012 tarihinde EBSOV Sanayiciler Kulübü’nde gerçekleştirilen toplantıya EBSO Vakfı Yönetim Kurulu adına Başkan Yardımcısı Berkay Eskinazi ve Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD) Başkanı ve aynı zamanda EBSO Meclis Üyesi Işın Yılmaz katılım sağladı.  

 

Yaklaşık 150 bursiyer ve bazı bursiyer velilerinin katılım sağladığı toplantıda açılış konuşmasını yapan EBSOV Kadınlar Birliği Başkanı Hülya KULOĞLU “Bursiyerlerimizin eğitimlerine maddi olarak katkı sağlamanın yanı sıra onların diğer ihtiyaçlarını belirlemek, kişisel gelişimlerine yön vermek için düzenlediğimiz bu toplantılarda bursiyerlerimizin vakfımızı daha iyi tanımasını ve iş dünyasıyla yakınlaşmasını sağlamak da hedeflerimiz arasında yer almaktadır” dedi.  

 

EBSO Vakfı Başkan Yardımcısı Berkay Eskinazi bursiyerlere Vakfı kısaca tanıtıp, bursiyerlere daha çok katkı sağlanabilmesi adına Vakfın bursiyerlerden beklentilerini aktardı. Eskinazi, bursiyerlere sosyal hayatlarında yardım edebilmek adına Vakfımızla sıkı bir iletişim halinde olmalarını, boş zamanlarınızda Vakıf etkinlik ve çalışmalarında gönüllü olmalarını, öğrenim gördükleri alanlara ilişkin Vakfa katkı sağlayabileceklerini  düşündükleri konularda ortak proje çalışmalarında bulunmalarını, başarılarını diğer öğrencilere de örnek olması adına paylaşmalarını, derslerinde ve iş hayatlarında  üstün başarı göstermelerini, Atatürkçü ve laik olup; ulu önderimizin gençlere göstermiş olduğu yolda ilerlemelerini, son olarakta ileriki yaşamlarında aynı sosyal sorumluluk bilinciyle ihtiyaç sahibi öğrencilere destekte bulunmalarını temenni ettiğini iletti.

 

 
Yapılan konuşmaların ardından rehber danışman Esin İnce tarafından da “Hedef” konulu bir seminer ve çalışma gerçekleştirildi. Bursiyerlere yaptığı katkıların anısına rehber danışman Esin İnce’ye EBSOV Kadınlar Birliği Başkanı Hülya Kuloğlu tarafından plaket takdim edildi.  

 

Kaynaşma toplantısında öğrencilere kendi yaptıkları pasta ve çörekleri ikram eden EBSOV Kadınlar Birliği üyeleri, toplantının bitiminde gardrop projesi kapsamında sponsorlar kanalıyla elde edilen giysileri düzenleyerek toplantı salonlarında öğrencilerin kullanımına sundu.

 

 

 

 

 Site içi arama
EBSOV - Online Bağıs
EBSOV - Foto Albümü
 
 
  Kullanıcı Adı
  Şifre
 
 
 
Duyurular
Duyurular
GÜNCEL HABERLER
Etkinlikler
 
 
 
 
<< MAYIS 2020 >>
PztSalıÇrşPrşCmCtsPzr
010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Site Haritası     

Ege Bölgesi Sanayi Odası Vakfı
Cumhuriyet Bulvarı No:63 İZMİR
Tel : +90 232 455 29 69 - Faks : +90 232 483 99 37
vakif@ebso.org.tr - www.ebsov.org.tr

Ege Bölgesi Sanayi OdasıTürkiye Odalar ve Borsalar Birliğiİzmir'in Girişimci KadınlarıABİGEM İzmir

 

 


Mobil Ödeme Bahis - enes batur gerçek kahraman full izle - family guy izle - Recep İvedik 6 izle - iss pyaar ko kya naam doon izle - the office izle