EBSO Pazar Yeri
BURSİYER TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK

Ege Bölgesi Sanayi Odası Vakfı (EBSOV) bünyesinde burs çalışmalarına destek olmak amacıyla faaliyet gösteren EBSO Vakfı Kadınlar Birliği, vakfın burs verdiği öğrencilerle bir araya geldi.

EBSOV Kadınlar Birliği tarafından 8 Aralık 2012 tarihinde EBSO Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya EBSO Vakfı  Yönetim Kurulu adına Başkan Yardımcısı Nejat Özduran, Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD) Başkanı Işın Yılmaz, EGİKAD Başkan Yardımcısı Nilhan Antitoros Tunç ve EGİKAD üyesi Huriye Binçiçek katılım sağladı.

Yaklaşık 150 bursiyerin ve bazı bursiyer velilerinin katılım sağladığı toplantıda açılış konuşmasını yapan EBSOV Kadınlar Birliği Başkanı Hülya KULOĞLU, bursiyerlere maddi anlamda katkı sağlamanın yanı sıra onların diğer ihtiyaçlarını belirlemek, kişisel gelişimlerine yön vermek için bu toplantılarda bursiyerlerin Vakfımızı daha iyi tanıması ve iş dünyasıyla yakınlaşmalarını hedeflediklerini, bu anlamda bursiyerlerden de Vakıf çalışmalarına katkı sağlamalarını ve başarılı bireyler olmalarını beklediklerini iletti.

EBSO Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nejat ÖZDURAN konuşmasında  Vakıf Yönetimi ve Kadınlar Birliği’nin bursiyerlerin eğitimi  için gösterdikleri özverili çalışmalara değinerek, iş hayatında başarıyı kazanmak için kendilerini sürekli geliştirmelerinin gerekliliğine ve özellikle yabancı dilin önemini belirtti.

Yapılan konuşmaların ardından, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Müjde KER DİNÇER tarafından “beden dili” konulu bir eğitim gerçekleştirildi.

Eğitimin sonunda, Kadınlar Birliği Başkanı Hülya KULOĞLU, Kadınlar Birliği çalışmalarına ve bursiyerlere kıyafet temin edilmesi için gerçekleştirilen “Gardrop Projesine" her zaman destekte bulunan EGİKAD Başkanı Işın YILMAZ’a teşekkürlerini sundu. Başkan  Yılmaz da Bayanlar Birliği’nin çalışmalarını her zaman desteklediklerini ileterek, EGİKAD olarak geçtiğimiz sene TEV bursiyerlerine yönelik düzenledikleri “EGİKAD Geleceğin İş Kadınlarını Yetiştiriyor Projesi”ni bu sene EBSO Vakfı Kadınlar Birliği ile ortaklaşa EBSO Vakfından burs alan tum öğrencilere yönelik uygulanabileceğini iletti. Bu proje ile bursiyerlerle sanayiciler biraraya getirilerek gençlerin iş hayatına hazırlanması hedefleniyor.

Toplantı sonrasında öğrencilere kendi yaptıkları ikramları sunan EBSOV Kadınlar Birliği üyeleri,  gardrop projesi kapsamında sponsorlar kanalıyla elde edilen giysileri öğrencilere iletmenin sevincini yaşadı.Site içi arama
EBSOV - Online Bağıs
EBSOV - Foto Albümü
 
 
  Kullanıcı Adı
  Şifre
 
 
 
Duyurular
Duyurular
GÜNCEL HABERLER
Etkinlikler
 
 
 
 
<< HAZİRAN 2020 >>
PztSalıÇrşPrşCmCtsPzr
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
2930
 
Site Haritası     

Ege Bölgesi Sanayi Odası Vakfı
Cumhuriyet Bulvarı No:63 İZMİR
Tel : +90 232 455 29 69 - Faks : +90 232 483 99 37
vakif@ebso.org.tr - www.ebsov.org.tr

Ege Bölgesi Sanayi OdasıTürkiye Odalar ve Borsalar Birliğiİzmir'in Girişimci KadınlarıABİGEM İzmir

 

 


Mobil Ödeme Bahis - enes batur gerçek kahraman full izle - family guy izle - Recep İvedik 6 izle - iss pyaar ko kya naam doon izle - the office izle