EBSO Pazar Yeri
EBSOV Kadınlar Birliği öğrencilerle biraraya geldi

EBSO Vakfı Kadınlar Birliği tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen “Bursiyer Toplantısı ve Gardrop Projesi” 4 Ocak 2014 tarihinde EBSO Sanayiciler Kulübü’nde gerçekleştirildi.

2013-2014 eğitim ve öğretim döneminde EBSO Vakfından burs alan öğrencilerin ve velilerinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmaları Kadınlar Birliği Başkanı İhsan Özduran ve Sosyal Komite Başkanı Reyhan Olgunsoy tarafından yapıldı.

Kadınlar Birliği Başkanı İhsan Özduran, özverili çalışmalarından ötürü Kadınlar Birliği Üyelerine teşekkür etti ve yeni yılın tüm öğrencilere ve mezun olacakların iş hayatlarında başarı getirmesini diledi.

Sosyal Komite Başkanı Reyhan Olgunsoy öğrencilere yaptığı konuşmasında Vakıfların önemine değinerek, Vakıflardan yardım gören öğrencilerden yaşamlarının ileriki dönemlerinde Vakıflara destek olmalarını beklediklerini, çağdaş ve donanımlı bireyler olmaları gerektiğini, başarmak için daima ileriye, hedeflerine yürümelerini ve hiçbir zaman ümitsizliğe kapılmamalarını vurguladı.

Açılış konuşmalarının ardından ETİK Danışmanlık’ta eğitimci ve danışman olarak çalışmalarını sürdüren İsmail Türkmen tarafından öğrencilere “İletişim Etiği” konulu bir seminer verildi.

Seminerin sonunda EBSO Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Enver Olgunsoy tarafından İsmail Türkemen’e teşekkür belgesi takdim edildi. Enver Olgunsoy, söz konusu etkinliği gerçekleştiren Kadınlar Birliği üyelerine ve Gardrop Projesi’ne kıyafet desteğinde bulunan tekstil sektöründeki sanayicilerimize teşekkür etti ve öğrencilere düşüncelerini özgürce ifade etmekten ve açıklamaktan çekinmemelerini iletti.

Kadınlar Birliği Tiyatro üyesi Serap Koca tarafından öğrencilere yaratıcı drama çalışması gerçekleştirildi.

Toplantıda öğrencilere kendi yaptıkları ikramları sunan EBSO Vakfı Kadınlar Birliği üyeleri toplantı bitiminde gardrop projesi kapsamında sponsorlar kanalıyla elde edilen giysileri öğrencilere iletmenin sevincini yaşadı.

 
Site içi arama
EBSOV - Online Bağıs
EBSOV - Foto Albümü
 
 
  Kullanıcı Adı
  Şifre
 
 
 
Duyurular
Duyurular
GÜNCEL HABERLER
Etkinlikler
 
 
 
 
<< HAZİRAN 2020 >>
PztSalıÇrşPrşCmCtsPzr
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
2930
 
Site Haritası     

Ege Bölgesi Sanayi Odası Vakfı
Cumhuriyet Bulvarı No:63 İZMİR
Tel : +90 232 455 29 69 - Faks : +90 232 483 99 37
vakif@ebso.org.tr - www.ebsov.org.tr

Ege Bölgesi Sanayi OdasıTürkiye Odalar ve Borsalar Birliğiİzmir'in Girişimci KadınlarıABİGEM İzmir

 

 


Mobil Ödeme Bahis - enes batur gerçek kahraman full izle - family guy izle - Recep İvedik 6 izle - iss pyaar ko kya naam doon izle - the office izle